Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Zmywarki gastronomiczne

Bogaty wybór zmywarek Winterhalter

Seria UC podblatowe

Podblatowe zmywarki serii UC Nie pozostawiają nic do życzenia.

Podblatowe zmywarki serii UC dostępne są w wersjach do szkła, talerzy, sztućców oraz uniwersalnych (bistro), w rozmiarach S, M, L oraz XL.

Oferują trzy standardowe programy mycia, automatycznie dostosowujące się do poziomu zabrudzenia i typu mytych przedmiotów. Możesz polegać na zmywarce, która będzie optymalnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Gwarantowane doskonałe wyniki mycia gwarantowane.

Maszyny można jeszcze lepiej dostosować do konkretnych wymogów dzięki opcjom wyposażenia dodatkowego. Seria UC – ekonomiczne rozwiązanie dla nieskazitelnych wyników zmywania.

 

Zmywarki do szkła serii UC Zmywarki do szkła serii UC. Mycie szkła odkryte na nowo.

Zmywarki do szkła serii UC mogą idealnie dostosować się zarówno do standardowych, jak i wszelkich specjalnych wymogów zmywania w danej lokalizacji.

Dzięki systemowi regulacji ciśnienia mycia VarioPower i trzem różnym programom zmywania każde szklane naczynie będzie umyte idealnie. Delikatne kieliszki do wina są myte łagodnie, a wytrzymałe szklanki i kufle do piwa bardziej energicznie, lecz zarazem w najkrótszym możliwym czasie.

Zmywarki do szkła serii UC zapewniają lśniące wyniki zmywania, a jednocześnie delikatnie traktują Twoje szklane naczynia.

 

 

Zmywarki do naczyń serii UC Zmywarki do naczyń serii UC. Świetne rezultaty i perfekcja.

Zmywarki do naczyń serii UC osiągają doskonałe wyniki mycia nawet w przypadku różnych typów mytych naczyń oraz rodzajów zabrudzenia.

Intuicyjny ekran dotykowy oferuje trzy standardowe programy mycia, które można indywidualnie dostosować do typu zmywanych naczyń.

Zmywarki do naczyń z serii UC optymalnie dostosowują się Państwa wymogów i zapewniają doskonałe wyniki mycia nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń.

 

 

Zmywarki uniwersalne serii UC Zmywarki uniwersalne serii UC. Idealne do mycia najróżniejszych naczyń i akcesoriów.

Uniwersalne zmywarki Bistro z serii UC myją sztućce, naczynia i szkło w jednym cyklu, zapewniając higieniczne i lśniące rezultaty.

Oprócz programu zmywania do naczyń bistro dostępne są dwa dodatkowe programy, które umożliwiają osobne mycie szkła lub innych określonych typów naczyń

Zmywarki uniwersalne Bistro są wszechstronne i można w nich umyć najróżniejsze naczynia.

 

 

Zmywarki do sztućców serii UC Zmywarki do sztućców serii UC. Lśniące efekty mycia bez dodatkowego polerowania.

Zmywarki do sztućców serii UC eliminują potrzebę ręcznego polerowania.

Zmywarka do sztućców, użytkowana z całkowicie zdemineralizowaną wodą i specjalnymi koszami na sztućce, zapewnia idealne wyniki zmywania i suszenia.

Niehigieniczne polerowanie ręczne lub mechaniczne staje się zbędne, co oszczędza też czas i pieniądze.

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!