Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Frima

VarioCooking Center MULTIFICIENCY®

Frima

Przedsiębiorstwo Frima istnieje na rynku od 1938 roku i od samego początku pracowało na swój wielki sukces, który osiągnęło w latach 70-tych XX wieku. Firma stała się wówczas wiodącą marką wśród producentów urządzeń gastronomicznych. W ostatnim czasie zasłynęła wielozadaniową maszyną – VarioCooking Center, która umożliwia komfortowe i profesjonalne przyrządzenie potraw także w plenerze.

VarioCooking Center MULTIFICIENCY® - Poprostu lepsze gotowanie!

Wielofunkcyjna technologia gotowania, smażenia, frytowania
Trzy razy szybciej z mniejszym zużyciem energii o 40% !

VarioCooking Center MULTIFICIENCY® jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Całkowicie zastępuje powszechnie stosowane kotły, patelnie uchylne, frytkownice, piece konwekcyjne oraz wszystkie garnki . Jego zalety to szybsze rozgrzewanie i przyrządzanie potraw, również sprawniejsze gotowanie i czyszczenie. Wszystkie procesy przebiegają automatycznie bez konieczności nadzoru, nawet w nocy . W przyszłości, dzięki VarioCooking Center MULTIFICIENCY®, możesz pracować trzy razy szybciej i osiągać jeszcze doskonalsze efekty gotowania.

2-lata gwarancji!

FRIMA COOKING LIVE - Gotowanie na żywo

Pod okiem Szefa Kuchni poznasz nowe, fascynujące techniki gotowania. Vario Cooking Center® to całkowicie nowatorska, rewolucyjna koncepcja obróbki termicznej potraw dla profesjonalnych kuchni. Uwolnij się od rutyny, poznaj i wykorzystaj różnorodne możliwości Vario Cooking Center®.

Gotowanie, smażenie i frytowanie...

  • w jednym urządzeniu
  • 3 razy szybciej
  • 40% mniejsze zużycie energii
  • 20% mniejsze zużycie surowca
  • 70% mniejsze zużycie wody
  • 80% mniejsze zużycie oleju
  • amortyzacja urządzenia w 9 miesięcy

 

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!